KÖZÖSSÉGI PROGRAM: LOLA ÉS PATOCSKA OLIVÉR

  1. május 18-án nagyon vártuk Lolát és Patocska Olivért koncertezni.

A koncerten fergeteges volt a hangulat, a gyerekek együtt énekeltek az előadókkal.

A fináléban nagyon sok gyerek énekelt, táncolt Lolával.

A jó hangulatú közösségi rendezvényen 70 tanuló, 7 pedagógus, 5 szülő vett részt.

 

Bíró Klaudia tanuló:  Nagyon tetszett Patocska Olivér, amikor énekelni kezdett szinte kirázott a hideg. Lolával együtt énekeltük a dalait.

 

CEGENYDANYAD_KOZOSSEGI_RENDEZVENY_LOLA_PATOCSKAI_1 CEGENYDANYAD_KOZOSSEGI_RENDEZVENY_LOLA_PATOCSKAI_2 CEGENYDANYAD_KOZOSSEGI_RENDEZVENY_LOLA_PATOCSKAI_3 CEGENYDANYAD_KOZOSSEGI_RENDEZVENY_LOLA_PATOCSKAI_4 CEGENYDANYAD_KOZOSSEGI_RENDEZVENY_LOLA_PATOCSKAI_5 CEGENYDANYAD_KOZOSSEGI_RENDEZVENY_LOLA_PATOCSKAI_6 CEGENYDANYAD_KOZOSSEGI_RENDEZVENY_LOLA_PATOCSKAI_7