PÁLYAORIENTÁCIÓ 1.

1. május 14-én tanulóink egy része Pankotai Péter és Ruzicska László színművészek műsorán vettek részt pályaorientációs foglalkozás keretében.

A tanulók betekintést nyertek a színház világába. A gyerekek közül kiválasztották  Nyilas Misit, majd súgót, kellékest, öltöztetőt, sminkest, világosítót, díszlet berendezőt választottak.

Közösen vettek részt a fináléban – énekeltek, táncoltak, egy rövid bemutatót rögtönöztek.

Gáspár László: Örültem, hogy engem választottak Nyilas Misinek – persze izgultam egy kicsit, de a végén a „játékban” nagyon jól sikerült a Nyilas Misi szerepéét alakítanom.

A foglalkozáson 18 tanuló és 2 pedagógus vett részt.