ÖKOTÁBOR

2015. június 27-étől 2015. július 1-ig 15 tanuló ökotáborban vett részt Márokpapiban. A táborban megismerkedtek tanulóink a Szatmár – Beregi Tájvédelmi Körzettel. Volt kézműves foglalkozás, iránytűvel való tájékozódás, a gyógynövényekkel is megismerkedtek.

Kirándultak a Csiperke tanösvényen és a Téb-erdőben.

Egy kellemes sétán jutottak el a Tarpai – hegyhez, ahol megismerkedtek a hegy természeti értékeivel.

A programot szalonnasütés, bátorságpróba, faluismereti játék színesítette.

 

Szabó Ádám: “A tábor programja színes, változatos volt, sokat gyalogoltunk. A legjobb az volt, hogy más iskolákból is voltak gyerekek, így lehetőségünk nyílt az ismerkedésre is. Nagyon jól éreztük magunkat a programokon.” 
A táborban 15 tanuló és 3 pedagógus vett részt.

 

Cegenydanyad_Okotabor_4 Cegenydanyad_Okotabor_1 Cegenydanyad_Okotabor_2 Cegenydanyad_Okotabor_3