MENTORÁLÁS

A képzésre a Cégénydányádi Általános Iskolába matematika termében került sor 2015 májusától, 2015 október 15-ig szorgalmi időszakban, heti 1 alkalommal. A foglalkozásokon 7 tehetséges tanuló vett részt, közöttük vannak hátrányos helyzetű tanulók is. A mentorálással arra törekedtem, hogy kiemelt figyelmet szenteljük a továbbtanuláshoz szükséges ismereteknek. Velük elmélyítettük, és bővítettük a szaktárgyi tudásukat. Számukra egyénekre szabott feladatokkal biztosítottam a képességeik fejlesztését. Megismerkedtünk különböző versenyek feladatsoraival, azokat megoldottuk. Bekapcsolódtunk az országos „BENDEGUZ” matematika levelezős versenybe, ahol arany, ezüst és bronz fokozatokat értünk el. Tanév végén jól szerepeltünk a Jánkmajtisi Móricz Zsigmond általános iskola által meghirdetett városkörzeti matematika versenyen, ahol 1.,2., és 3. helyezést is értünk el. A felkészítés, a mentorálás hatékony volt, az érdeklődő tanulók számos hasznos és új ismeretre tettek szert. Kialakult bennük az egészséges versenyszellem, valamint az új tudás megszerzésének igénye.

CÉGÉNYDÁNYÁD-MENTORÁLÁS1 CÉGÉNYDÁNYÁD-MENTORÁLÁS2 CÉGÉNYDÁNYÁD-MENTORÁLÁS3 CÉGÉNYDÁNYÁD-MENTORÁLÁS4 CÉGÉNYDÁNYÁD-MENTORÁLÁS5 CÉGÉNYDÁNYÁD-MENTORÁLÁS6