TANÓRÁN KÍVÜLI MOZGÁSOS RENDEZVÉNYEK – SZENTGYÖRGYI RÓMEÓ

Gyermekek, felnőttek egyaránt nagy izgalommal várták az iskolánkba érkező Szentgyörgyi Romeo sportaerobik világbajnokot.

A bemutatkozás után egy nagyon hangulatos és jó szakmai hozzáértéssel felépített és levezetett foglalkozást tartott. Az aerobik elemeit tartalmazó mozgásanyag „próbára tette” a résztvevők fizikai erőnlétét, kitartását.

Szunyog László tanuló: „Nagyon tetszett az edzés, különösen az a rész, amelyben velem mutatott be gyakorlatot. Kipróbálhattam olyan feladatokat, amelyeket eddig nem ismertem.”

Sebi Cintia tanuló: „Jó volt vele együtt tornázni. Izgalmas volt számomra, amikor magasba emelt.”