KÖZÖSSÉGI RENDEZVÉNYEK – CHILDREN OF DISTANCE, SZABYEST

Children of distance és Szabyest

Izgatottan várták a gyerekek a Children of distance együttes érkezését. A zeneszámokat ismerték, az ismétlést együtt énekelték a zenekarral. A zenekar tagjai koncert hangulatot teremtettek. Hangos tapssal és énekkel jutalmazták a tanulók az élményben gazdag produkciót.

Kati Amanda: “Én nagyon jól éreztem magam a Children of distance koncerten, jó volt a hangulat is. Tetszett az is, amikor Szabyesttel együtt énekeltek. Kár, hogy elmentek. Minden zeneszámuk benne van a telefonomban. A mostani számuk, az Inkább veled, nagyon jó. Ezt az együttest láttam három alkalommal, de nemsokára jön a negyedik!”

CÉGÉNYDÁNYÁD-KÖZÖSSÉGI RENDEZVÉNYEK-CHILDREN1 CÉGÉNYDÁNYÁD-KÖZÖSSÉGI RENDEZVÉNYEK-CHILDREN2 CÉGÉNYDÁNYÁD-KÖZÖSSÉGI RENDEZVÉNYEK-CHILDREN3 CÉGÉNYDÁNYÁD-KÖZÖSSÉGI RENDEZVÉNYEK-CHILDREN4